تیم ملی فوتسال افغانستان در دیدار رده بندی مسابقات داخل سالن آسیا به مصاف تیم ملی ژاپن که دوم آسیا و پانزدهم جهان است رفت و پس از تساوی 1 بر 1 در وقت قانونی بازی ، در ضربات پنالتی 3 بر 1 شکست خورد تا از کسب مدال برنز باز بماند.

در این دیدار هر دو تیم بازی پایاپایی را ارائه کردن و نیمه اول بدون رد و بدل شدن گل به پایان رسید و در اواسط نیمه دوم ابتدا افغانستان توسط اکبر کاظمی اولین گل بازی را به ثمر رساند تا افغانستان را یک گام به مدال برنز نزدیک تر کند اما تیم ژاپن پس از آنکه چندین حمله ناموفق داشت سرانجام بازی را به تساوی کشاند و با همین نتیجه بازی به ضربات پنالتی رفت.

ژاپن هر سه ضربه خود را به گل تبدیل کرد و از آنجایی که اولین پنالتی افغانستان را اکبر کاظمی نتوانسته بود به گل تبدیل کند فرصت برای زدن سومین ضربه برای افغانستان نماند و ژاپن 3 بر 1 پیروز میدان شد و مدال برنز را از چنگ افغانستان ربود.
تیم ملی فوتسال کشورمان با این بازی زیبای که در مقابل تیم دوم آسیا انجام داد به همه ثابت کرد که از چه پتانسیل بالایی برخوردار است و در آینده ای نزدیک به یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در آسیا و یکی از قدرت های جهان خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق متعلق است به رسانه افغانستان ما
دیزاین شده در سما