تیم ملی فوتبال زیر 16 سال افغانستان در سومین دیدار مرحله گروهی مقدماتی جام ملت های آسیا و انتخابی جام جهانی زیر 17 سال با نتیجه 2 بر 1 از ایران شکست خورد.
در این دیدار که دیروز (جمعه) از ساعت 17 به وقت ایران و در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شده بود تیم نوجوانان ایران نیمه اول را با یک گل پیش افتاد. اما در نیمه دوم تیم نوجوانان افغانستان نبض بازی را در دست گرفته و حملاتی متعددی بر روی دروازه ایران تدارک دیدند که متاسفانه نتیجه ی در پی نداشت تا اینکه بازیکنان ایران روی یک دفع ناقص مدافع ما دومین گل را به ثمر رساندند.

نوجوانان شیران خراسان که نمی خواستند بازنده این دیدار باشند در یک بازی خوب و حساب شده موقعیت های بر روی دروازه ایران ایجاد کردند و سرانجام در دقیقه 90 یکی از گل های خورده را از روی نقطه پنالتی جبران کردند. نکته مهم در این بازی وقت تلف کردن های نوجوانان ایران بود که از دقیقه 80 به بعد از هر فرصتی استفاده می کردند تا وقت بازی را تلف کنند و مانع جبران نتیجه شوند.
نو جوانان کشور ما با این بازی نشان دادند که هر چند از امکانات مناسبی بهره نمی برند اما پتانسیل صعود به جام ملت های آسیا را دارد و برای این مهم باید بازی آخرشان را در برابر لبنان پیروز شوند، و منتظر نتایج سایر گروه ها باشند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق متعلق است به رسانه افغانستان ما
دیزاین شده در سما