تیم ملی فوتسال افغانستان در آخرین بازی مرحله گروهی مسابقات داخل سالن آسیا در یک بازی نزدیک و نفس گیر موفق شد با نتیجه 4 بر 3 امارات را از پیش رو بر دارد و به عنوان تیم اول گروه دوم به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.
این بازی از ساعت 16:30 روز (پنجشنبه) آغاز شده بود که تیم امارات در دقایق 4 و 16 دو گل از افغانستان پیش افتاد اما اکبر کاظمی ستاره افغانستان در این رقابت ها در آغاز نیمه دوم یکی از گل های خورده را جبران کرد.

 چند دقیقه بعد اماراتی ها دوباره به گل رسیدند اما اکبر کاظمی در دقیقه 30 دوباره اختلاف را به حداقل رساند. تیم ملی فوتسال افغانستان که نمی خواست نوار پیروزی هایش قطع شود سراپا حمله می کرد تا اینکه حسین خادمی در دقیقه 36 بازی را به تساوی کشاند و دو دقیقه بعد اکبر کاظمی برای سومین بار گلزنی کرد تا ضمن ثبت هتریکش افغانستان را برنده این دیدار کند. به این ترتیب تیم ملی فوتسال افغانستان با چهار پیروزی در برابر تیم های چین،مالدیو،ازبکستان و امارات با 12 امتیاز و تفاضل گل +13 به عنوان تیم اول گروه دوم به یک چهارم نهایی صعود کرد.
افغانستان در مرحله یک چهارم نهایی با تیم دوم گروه اول که احتمالا یکی از تیم های ترکمنستان یا ویتنام هستند مقابله خواهد کرد.

نصرالله رضایی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق متعلق است به رسانه افغانستان ما
دیزاین شده در سما