تیم ملی فوتبال افغانستان دیروز در یک دیدار سرنوشت ساز در چارچوب رقابت های راه یابی جام ملت های آسیا به مصاف کامبوج رفت که در نهایت با نتیجه ۱-۰ بازی را باخت.

به گزارش سایت افغانستان ما،  با در نظر داشت بازی های گذشته تیم ملی فوتبال افغانستان در مقابل کامبوج انتظار می رفت افغانستان پیروز میدان باشد اما در کمال ناباوری تن به شکست داد.

 

این در حالی است که سر مربی جدید تیم، آقای اوتو فیستر با تغییرات زیادی در ترکیب تیم ملی به مصاف کامبوج رفت و از بازیکنان جدیدی در ترکیب استفاده کرد.

روح الله عباسی یکی از ورزشکاران افغانستان در این رابطه گفت: اوتو فیستر سر مربی جدید تیم ملی حتی توانایی ایستاده تماشا کردن بازی را ندارد، در چنین بازی سرنوشت سازی بازیکنان جدیدی که حتی لیاقت تیم ملی را ندارد را در ترکیب اصلی قرار داده است.

وی  ادامه داد:متاسفانه وجود فساد در فدراسیون فوتبال افغانستان سبب شده که اصل شایسته سالاری مد نظر گرفته نشود و پیر مرد ۹۰ ساله به عنوان سر مربی تیم ملی معرفی شود.

عباسی تصریح کرد:در زمانی که پیتر شگرت سر مربی تیم ملی بود فوتبال افغانستان رو به رشد بود و امید ها برای آینده بهتر فوتبال افغانستان زیاد تر شده بود اما به دلایلی نا معلوم شگرت برکنار و مربی ۹۰ ساله جایگزین شده است.

وی خطاب به فدراسیون فوتبال افغانستان گفت: ما از فدراسیون فوتبال افغانستان می خواهیم تا سرمربی کنونی تیم را برکنار و پیتر شگرت که دست آورد های خوبی برای تیم داشته را دوباره به عنوان سر مربی تیم ملی فوتبال افغانستان معرفی کنند.

آوا نوشت: افغانستان در گروه C این رقابت ها با تیم های اردن، کمبودیا و ویتنام همگروه است که متاسفانه با باخت دیروز، تیم ملی فوتبال کشورمان در آخر جدول قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق متعلق است به رسانه افغانستان ما
دیزاین شده در سما