تیم ملی فوتبال افغانستان در دومین دیدار مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا در مقابل تیم ملی فوتبال کامبوج شکست خورد.

افغانستان در دومین دیدار از گروه سوم این رقابت‌ها در ورزشگاه المپیک شهر پنومپن مهمان کامبوج بود که در نهایت با نتیجه ۱ بر ۰ در مقابل میزبانش شکست را پذیرفت.

 

تک گل این مسابقه دقیقه ۶۰ روی اشتباه اویس عزیزی، دروازه‌بان افغانستان توسط مونی ادوم بازیکن شماره ۷ کامبوج به ثمر رسید.

این پیروزی در حالی برای کامبوج به دست آمد که در بسیاری از دقایق این دیدار توپ و میدان در اختیار بازیکنان افغانستان بود، اما شاگردان فیستر موفق به باز کردن دروازه حریف گمنام خود نشدند.

خیبر امانی در دقیقه ۶۳، زبیر امیری ۶۷ و مصطفی آزادزوی در دقیقه ۷۵ بازیکنانی تعویضی افغانستان بودند که در این مسابقه مورد استفاده قرار گرفتند.

افغانستان و کامبوج در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز در دو دیدار رفت و برگشت به مصاف هم رفته بودند که افغانستان در هر دو دیدار موفق به شکست حریف خود شده بود.

افغانستان در این مسابقه که از ساعت ۴ عصر به وقت کابل آغاز شده بود با ترکیب اویس عزیزی، حسن امین، میلاد انتظار، کنشکا طاهر، شریف محمد، اباسین علی خیل، فیصل شایسته، قیس شایسته، امید پوپلزی، نورالله امیری و فرشاد نور وارد میدان شده بود.

به این ترتیب کار شاگردان فیستر برای صعود به جام ملت های آسیا سخت شد. تیم ملی فوتبال افغانستان با قبولی این شکست در قعر جدول گروه سوم قرار گرفت.

دیدار بعدی افغانستان در این رقابت‌ها، مقابل قدرتمندترین تیم این گروه، اردن برگزار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق متعلق است به رسانه افغانستان ما
دیزاین شده در سما