در سومین بازی یک روزه، تیم زیر سن ۱۹ سال کرکت افغانستان با تفاوت ۵ ویکت تیم بنگله دیش را شکست داد.

فرید هوتک سخنگوی کرکت بورد گفت که قرعه بازی را تیم افغانستان برد و بالینگ را آغاز کرد که بازیکنان تیم بنگله دیش در اور ۳۱ با از دست دادن تمام بازیکنان اش برای تیم زیر ۱۹ سال افغان ۷۶ دوش هدف تعین کرد.تیم ملی فوتسال افغانستان در نیمه نهایی بازی های داخل سالن آسیا به مصاف ایران قهرمان آسیا رفت اما پس 5 برد متوالی با نتیجه 8 بر 2 این بازی را واگذار کرد و نتوانست به فینال این دوره از رقابت ها راه یابد.

نادیه ندیم فوتبالست افغان تا پایان سال ۲۰۱۹ م به تیم زنان مچستر سیتی پیوست.

نادیه ندیم در صفحه رسمی فیسبوک‌اش نگاشته است که از این‌که با تیم زنان منچستر سیتی پیوسته احساس خوشی و غرور می‌کند او از این به بعد به نام بازیکن افغان در بازی‌های جهانی اشتراک می‌کند.دیدار تیم های ملی فوتسال افغانستان و ایران در نیمه نهایی مسابقات داخل سالن آسیا امروز (یکشنبه ) از ساعت 15:30 به وقت ایران در عشق آباد ترکمنستان انجام می شود.
از آنجایی که بیش از 80 درصد ترکیب تیم ملی فوتسال افغانستان از مهاجرین مقیم ایران هستند این دیدار از حساسیت بالایی برخوردار است.

مصطفی حسینی در وزن ۷۱ کیلوگرام کشتی فرنگی موفق شد که دوازدهمین و آخرین مدال کاروان ورزشی افغانستان را از پنجمین دورۀ بازیهای داخل سالن ترکمنستان بدست آورد.

این دومین مدال پرافتخار افغانستان در کنار مدال پهلوان احمد احمدی برای فدراسیون کشتی افغانستان پس از سال ۱۹۸۲م از یکی از کلان ترین رویدادهای آسیایی به حساب می‌آید.


تیم ملی فوتسال افغانستان از ساعت 15:30امروز در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات داخل سالن اسیا به مصاف ترکمنستان میزبان رفت و سر انجام در یک بازی دراماتیک 11 بر 10 از سد ترکمنستان گذشت و راهی نیمه نهایی شد.
نیمه اول این دیدار را تیم ملی کشورمان 3 بر دو برنده به رختکن رفت و در نیمه دوم نیز اختلاف را به دو گل رساند اما لحظات پایانی بازی ترکمن ها بازی را به تساوی کشاندند تا هر دو تیم در دو نیمه 5 دقیقه ی برای صعود به نیمه نهایی تلاش کنند.


تیم ملی فوتسال افغانستان در دیدار رده بندی مسابقات داخل سالن آسیا به مصاف تیم ملی ژاپن که دوم آسیا و پانزدهم جهان است رفت و پس از تساوی 1 بر 1 در وقت قانونی بازی ، در ضربات پنالتی 3 بر 1 شکست خورد تا از کسب مدال برنز باز بماند.


تیم ملی فوتبال زیر 16 سال افغانستان در سومین دیدار مرحله گروهی مقدماتی جام ملت های آسیا و انتخابی جام جهانی زیر 17 سال با نتیجه 2 بر 1 از ایران شکست خورد.
در این دیدار که دیروز (جمعه) از ساعت 17 به وقت ایران و در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شده بود تیم نوجوانان ایران نیمه اول را با یک گل پیش افتاد. اما در نیمه دوم تیم نوجوانان افغانستان نبض بازی را در دست گرفته و حملاتی متعددی بر روی دروازه ایران تدارک دیدند که متاسفانه نتیجه ی در پی نداشت تا اینکه بازیکنان ایران روی یک دفع ناقص مدافع ما دومین گل را به ثمر رساندند.

عساکر معلول از هفده کشور جهان به شمول افغانستان در بازی‎های ورزشی سهم دارند که توسط هری شهزاده بریتانیا در کانادا راه اندازی شده‎است.

این بازی‎ها که در کانادا صورت می‎گیرد به بازی‎های پارالمپیک شباهت دارد و برای معلولین اختصاص داده شده‎است.

هفت نظامی معلول افغان درین بازی‎های ورزشی اشتراک می‎کنند. این عساکر در جریان اجرای وظایف رزمی زخمی شده‎اند.

مسابقات لیگ کریکت افغانستان با پیروزی تیم "بند امیر" بر "میس عینک" با تفاوت چهار دوش، به پایان رسید.

در دور نهایی این مسابقات موسوم به "اشپگیزه"، بند امیر توانست ۱۵۹ دوش و تیم میس عینک ۱۵۴ دوش انجام دهد.

کلیه حقوق متعلق است به رسانه افغانستان ما
دیزاین شده در سما