مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران گفت: اتباع افغانستانی مشمول طرح گذرنامه خانواری که برای تمدید مهلت اعتبار روادید و دریافت کارت کار اقدام ننموده‌اند، تا 21 بهمن فرصت دارند به دفتر کفالت مربوط مراجعه نمایند.


«محسن نسج همدانی» مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، درباره اتباع افغانستانی مشمول طرح گذرنامه خانواری اظهار داشت: طبق مصوبه دفاتر کفالتی اقامت واشتغال اتباع خارجی استان تهران، طرح تمدید روادید گذرنامه خانواری که از مورخ یک دیماه سال جاری آغاز شده است ، هم اینک درحال اتمام است.

وی افزود: طبق مصوبه ابلاغی به دفاتر کفالتی اقامت واشتغال اتباع خارجی استان تهران، مهلت مراجعه اتباع افغانستانی دارای گذرنامه برای تمدید مهلت اعتبار روادید از تاریخ یک دیماه 93 لغایت 21 بهمن ماه 93 تعیین گردیده است و دفاتر کفالت، اقدامات اداری لازم برای تمدید مهلت اعتبار روادید تا مورخ 31 خرداد سال آینده(1394) برای دارندگان گذرنامه خانواری توسط پلیس مهاجرت وگذرنامه را معمول وهمچنین با اجازه وهماهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان طبق مقررات برای مشمولین ذیربط نیز کارت کار به اعتبار 6 ماه صادر خواهد شد.

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران تأکید کرد: آن دسته از مشمولین طرح که تاکنون برای تمدید مهلت اعتبار روادید و دریافت کارت کار اقدام ننموده اند، در فرصت باقی مانده به قید فوریت به دفاتر کفالت مربوط مراجعه نمایند.

به گفته نسج همدانی، اقامت موقت آن دسته از کسانی که تا تاریخ 21 بهمن ماه 93 برای تمدید روادید اقدام ننمایند، ابطال و به دلیل اقامت غیرقانونی طبق مقررات با آنان رفتار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق متعلق است به رسانه افغانستان ما
دیزاین شده در سما