344

«فرشید گلزاده کرمانی» مدیر عامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در جمع خبرنگاران استان خراسان شمالی اظهار کرد: بر اساس بررسی‌های انجام‌شده کشورهای افغانستان و عراق بازارهای خوبی برای عرضه اجناس ایرانی هستند. وی بیان داشت: در این کشورها از تولیدات ایران استقبال شده از این‌رو راه‌اندازی فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در عراق و افغانستان جزو برنامه‌های این فروشگاه است.

 مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه گفت: اکنون در حال بررسی موضوع راه‌اندازی فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در خارج از ایران هستیم.

به گفته وی با توجه به شرایط ایجاد شده، اکنون فرصت بسیار خوبی به‌منظور حضور و عرضه کالای ایرانی فراهم‌شده است.

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه تاکید کرد: البته در این خصوص به زیرساخت مناسب به منظور عرضه کالاهایی تولید شده ایرانی در خارج از مرزها نیاز است.

وی بابیان اینکه راه‌اندازی فروشگاه رفاه در خارج از ایران از برنامه‌های این فروشگاه است گفت: در همین راستا این فروشگاه فعالیت برون‌مرزی را در دستور کار خود قرار داده است.

گلزاده کرمانی بیان داشت: رفاه هم‌اکنون کشورهای مختلفی را به همین منظور هدف‎گذاری کرده است.

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با اشاره به اینکه هم‌اکنون 221 فروشگاه زنجیره‌ای در سطح ایران مربوط به این مجموعه فعالیت دارند گفت: سال گذشته 10 فروشگاه نسل جدید رفاه افتتاح شد و امسال در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بنا داریم تا حدود 40 فروشگاه دیگر از این نوع راه‌اندازی کنیم.

وی اظهار کرد: فروشگاه‌های نسل جدید رفاه دارای امکانات مختلف بر اساس نیازهای مردم بوده و فضاهای مختلف سرگرمی، خرید، رستوران و غیره در آن پیش‌بینی‌شده است.

منبع:خبرگزاری فارس

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق متعلق است به رسانه افغانستان ما
دیزاین شده در سما